В Північно-Кримський канал пустили воду - 29 Марта 2013Воскресенье, 16.12.2018, 10:05

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта


в Херсонской области
Новое

[10.10.2018]
Покровський гарт (0)
[07.08.2018]
Памятник трактору (0)
[02.07.2018]
Купальські зорі (0)
[30.05.2018]
Пляжі в Херсонській облас... (0)

Главная » 2013 » Март » 29 » В Північно-Кримський канал пустили воду
В Північно-Кримський канал пустили воду
11:03
21 березня 2013 року на головній споруді відбулися святкові заходи на честь 55 річниці першого пуску дніпровської води у Північно-Кримський канал.

В урочистостях брали участь Перший заступник Міністра екології та природних ресурсів України Романов Микола Іванович, Перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України Яцюк Михайло Васильович, Перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації  Білий В’ячеслав Семенович.

За значний внесок у розвиток меліорації і водного господарства, вагомі досягнення у праці трудовий колектив управління Північно-Кримського каналу нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, яку за дорученням Прем’єр-міністра України Азарова М.А. вручив  Перший заступник Міністра екології та природних ресурсів України Романов М. І.

Під час виступів запрошених осіб, відбулося нагородження працівників управління Північно-Кримського каналу та управлінь водного господарства  Почесними Грамотами, Грамотами та цінними подарунками відповідних установ.

О 12.10 начальник управління Риженко Микола Олексійович доповів про готовність магістрального каналу прийняти дніпровську воду Першому заступнику голови Державного агентства водних ресурсів України Яцюку М.В.

О 12-25 Романов М.І. та Яцюк М.В. дають дозвіл на відкриття головної споруди, і дніпровська вода вже в котрий раз розпочинає свій шлях по рукотворному руслу.
 
Північно кримський канал
 
Північно-Кримським каналом здійснюється подача води з Каховського водосховища на потреби галузей економіки Херсонської області та Автономної Республіки Крим, водопотреба якої на 85% забезпечується дніпровською водою, а саме для зрошення сільськогосподарських культур в АР Крим та Херсонській області, водопостачання міст Керч, Феодосія, Щолкіно, Сімферополь, Севастополь, Судак та 54 сільських населених пунктів Автономної Республіки Крим.
 
Просмотров: 1219 | Добавил: ukr-turizm

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Рыбакам

Форум про рыбалку

Рыбалка в Украине


Поиск

Отдых в Херсонской области
Статистика
Яндекс.Метрика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0укр-Туризм. Использование материала с сайта только при наличии активной ссылки на Укр-туризм
Укр Туризм - Відпочинок та рибалка в Херсонській області Рыбалка в Украине