Сільський зелений туризм на території Херсонщини - 13 Марта 2012Вторник, 20.10.2020, 16:25

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Меню сайта


в Херсонской области
Новое

[18.01.2019]
Доходы от туризма в Херсо... (0)
[10.10.2018]
Покровський гарт (0)
[07.08.2018]
Памятник трактору (0)
[02.07.2018]
Купальські зорі (0)

Главная » 2012 » Март » 13 » Сільський зелений туризм на території Херсонщини
Сільський зелений туризм на території Херсонщини
14:59
Навіть якщо ви не любитель активного відпочинку, Херсонщина не залишить вас байдужими до українського сільського відпочинку, може подарувати ні з чім не зрівняні почуття відкритості і єднання з природою.
В області стрімко розвивається сільський зелений туризм. Кожен гість затишної садиби на Херсонщині має чудову можливість порибалити, відпочити серед тихих вод Дніпра, повеслувати на човнах, смачно поласувати свіжими овочами та фруктами з городу.
В області розроблено новий проект - кластер " Зелені хутори Таврії"), який передбачає відпочинок, спілкування з природою та її охорону туристами, що втомились від міського шуму, прагнуть пізнати навколишній світ, історію рідного краю, традиції предків. Цей проект включає в себе об'єднання 45 островів, які спеціалізуватимуться на певному виді народного промислу, де кожен відпочиваючий зможе вибрати заняття собі до вподоби. Проект "Зелені хутори Таврії", розпочатий з 2009 року, передбачає введення в експлуатацію серії туристично-екскурсійних об'єктів загальною площею 100 га. Основною концепцією проекту є гармонійне об'єднання культурно-просвітницької, екологічної і розважально-ігрової складової на базі синтезу історії краю, екології і сучасного мистецтва для розвитку екологічного туризму

В березні 2009 року господар садиби "Чайка" Долинко Олександр Володимирович вдало представив новий проект сільського туризму - кластер "Зелені хутори Таврії", який передбачає об'єднання островів у 45 хуторів за допомогою водного сполучення та доріг. Кожний хутір-острів спеціалізуватиметься на певному виді промислу чи відпочинку. Для туристів організовано відпочинок, спілкування з природою, її охорону. Цей проект для туристів, які втомилися від міського шуму та прагнуть пізнати навколишній світ, історію рідного краю, культурні традиції предків та їхній етнос. Земельні ділянки під майбутні хутори знаходяться на території Великокардашинської сільської ради між кардашинськими озерами. Хутори будуть мати цікаві назви: Ковальський, Гончарний, Козацький, Рибацький, Казковий, Циганський та ін.
За перші два роки реалізації проекту заплановано відновлення інфраструктури - доріг, каналів, мостів, підведення прісної води до кожного острова, облаштування третини островів. Буде створено 60 робочих місць, а влітку 2011 року "Зелені хутори" зможуть приймати до 500 туристів на день. Адміністрація туристичного комплексу тісно співпрацюватиме з біосферним заповідником "Асканія-Нова" та заповідником Буркути, туристичними закладами в найбільшому піщаному масиві Європи - Олешківській пустелі, спортивно-технічним клубом "Січ-карт", Чорноморським біосферним заповідником та іншими закладами в галузі туризму та культури.У наступні чотири роки планується створення єдиного центру управління транспортно-туристичним потоком півдня Херсонської області.

зеленые хутораКожен відпочиваючий зможе вибрати, де йому відпочивати і чим займатися. Передбачається організувати харчування: до меню входитимуть виключно українські страви з натуральних продуктів. Різні види туристичних маршрутів, включаючи й маршрути з перешкодами, допоможуть туристам відчути себе часточкою природи. Неповторний світ з запахом чебрецю і м'яти, чарівний танець лелек на заході сонця, вишневий цвіт у саду, захоплююча рибалка, робота коваля у кузні нікого не залишать байдужими. Туристи відчують єднання з навколишнім світом, переживуть почуття, які спонукають кожного з нас до гармонії з природою, бажання творити добро і бути милосердними. Це тільки перші кроки великої справи організації комплексу відпочинку для дітей та дорослих.
Просмотров: 2355 | Добавил: agronom2008

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Рыбакам

Форум про рыбалку

Рыбалка в Украине


Поиск

Отдых в Херсонской области
Статистика
Яндекс.Метрика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0укр-Туризм. Использование материала с сайта только при наличии активной ссылки на Укр-туризм
Укр Туризм - Відпочинок та рибалка в Херсонській області Рыбалка в Украине