Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году - Страница 3 - РыбалкаПонедельник, 21.08.2017, 06:48

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году - Страница 3 - Рыбалка | Регистрация | Вход
форум о рыбалке
[ Новые сообщения · Участники · Форум Рыбалка · Поиск · RSS ]

Страница 3 из 3«123
Рыбалка » форум о рыбалке » Рыбалка » Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году (запрет на вылов рыбы в Украине 2014)
Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году
ukr-turizmДата: Среда, 26.03.2014, 16:56 | Сообщение # 31
Группа: Удаленные

Запрет на рыбалку в Украине 2014. Закарпатская область. Ужгород.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСШ
ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ЗАКАРПАТТЯРИБООХОРОНА)
НАКАЗ
« 25 »—березня—2014 р. Виноградів №_21-0_
Про встановлення весняної заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів. охорони середовища їх існування та нересту риби у 2014 році.
Відповідно до ст. 9,10,17 Закону України «Про рнбне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та ст..38,39,40 Закону України «Про тваринний світ», керуючись пунктами 8.1, 8.2, 8.3 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.99 р. №33, зареєстровано в Мінюсті 25 травня 1999 року за № 326/3619, пунктами 3.14., 3.15., 4.4, 4.14.1., 4.14.3., 5.3. «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 р. №19, зареєстровано в Мінюсті 28 квітня 1999 року за № 269/3562, пунктами 4.13., 6.13., 8 Положення про Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Закарпатській області, з врахуванням гідрометеорогічннх умов, рекомендацій науковців Інституту рибного господарства НААН України, з метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища існування, шляхів міграції і місць природного відтворення риби (нерестилищ) та інших водних біоресурсів в рибогосподарських водоймах Закарпатської області в 2014 році
НАКАЗУЮ:
1. Оголосити квітень, травень 2014 року місяцями охорони нересту рнби та відтворення інших водних біоресурсів.
2. Встановити заборону на вилов рнби та інших водних біоресурсів з 05.04.2014 року по 25.05.2014 року у зв'язку з нерестом риб і розмноженням інших водних біоресурсів в рибогосподарських водоймах Закарпатської області згідно обмежень та заборони встановлених цим наказом, а саме:
2.1. Заборонити будь-яке рибальство, добування водних біоресурсів, на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів, в рибогосподарських водних об'єктах Закарпатської області: річках з усіма їх притоками та придатковими системами, в тому числі в меліоративних каналах, староріччях (старнцях), озерах, заповнених водою кар'єрах, водосховищах та незакршленнх за користувачами ставках з природним відтворенням водних біоресурсів.
3. Дозволити, на період з 05.04.2014 року по 25.05.2014 року, любительське рибатьство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на наступних ділянках рибогосподарських водних об'єктів Закарпатської області:
3.1. На річці Тнса:
- ви інформаційно - вказівного знаку «м. Рахів» вверх по течії до першого автотранспортного мосту в м. Рахів;
- від місця впадіння р. Шопурка (окрім гирла) вверх по течії до пологового будинку в смт. Великий Бичків. Рахівського району:
- від місця впадіння р. А птиця (с. Грушово) вниз по течії до міспя впадіння р.Тересва (смт. Тересва) Тячівського району (крім гирлових ділянок зазначених річок);
- від прикордонної вишки перед м. Тячів вниз по течії до кінця дамби позаду ресторану «Статус» в смт. Буппино. Тячівського району;
- від автотранспортного мосту смт. Вишково вниз по течії 300 м. у Хустському районі:
- від автотранспортного мосту с. Крива вниз по течії до кінця підпірної стінки с. Крива у Хустському районі:
- від залізничного мосту м. Виноградів, крім охоронної зони мосту, вниз по течії до газопроводу поблизу с. Тросник у Виноградівському райош:
- від п / зн. №355 в околиці с. Мінеральне в низ по течії до залізничного мосту - п / зн №361 в Ужгородському районі.
3.2 На річт Ріка:
- від автодорожнього мосту с Нижній Бистрий вниз по течії 200 м. у Хустському райош.
3.3. На річці Уж:
- від автотранспортного мосту в м. Перечнн в низ по течії до підвісного мосту біля греблі в с.Кам'яннця. Ужгородського району;
- від автотранспортного мосту в с. Оріховнця вниз по течії до автотранспортного мосту по об'їзній дорозі м. Ужгород. Ужгородського району:
- від «Боздошського» автотранспортного мосту в м. Ужгород вниз по течії до державного кордону з Словаччиною. Ужгородського району.
3.4. На річці Латориця:
- від автотранспортного мосту «біля якоря» (Комсомольський парк) в м. Мукачево вниз по течії до пішохідного мосту ДПС через р. Латориця (спостережна вежа) околиця с. С'оломоново. Ужгородського району
3.5. На річці Боржава:
- від залізничного мосту вузькоколійки в районі с. Шаланкн Виноградівського району до шлюзів в районі с. Боржава Берегівського району;
3.6. На водосховищі «Андріївське-Леанка» в межах лісового масиву від місця зони відпочинку в сторону дамби (шлюзу) правий берег в Ужгородському районі, і від дамби до початку галявини (межа лісового масиву) з лівого берегу в Мукачівському районі:
3.7. На водосховнші «Тереблянське» з лівого берегу від першого заїзду вверх по течії до початку с. Мерешор Міжгірського району:
3.8. На ставу №1 (нижній. ТзОВ «Берег Тур») в с. Великі Береги вздовж дамби та зони відпочинку. Берегівського району;
3.9. На ставу №2 (верхній. СФГ «Фазан 2008») в с. Великі Береги, вздовж дамби та берега з сторони с. В. Береги. Берегівського району:
3.10. На водосховнші «Роман Потік» (Горбок), за винятком затоплюваної території з другої сторони автодороги Мукачево-Хуст між с. Дунковиця та с. Доробратово Іршавського району:
3.11. На водоймі «Сальва - 2» в місті Виноградів. Виноградівського району на наступних ділянках: - вздовж дамбн з боку вулиці Івана Франка; - вздовж дамби між водосховищами «Сальва -2» і « Сальва- 3»; вздовж дамби між водосховищами « С альва -1» і «Сальва - 2» до її середини ( з боку шлюзу);
4. Протягом періоду нересту риби та розмноження інших водних біоресурсів посилити контроль за дотриманням природоохоронних заходів під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, у їх руслах та прибережній смузі та вжити комплекс заходів по виявленню та недопущенню негативного впливу, шляхом:
4.1. Проведення гідротехнічних робіт, як то забором піщано-гравійної суміші та річкового каміння з водн русла та прибережної смуги рибогосподарських водойм;
4.2. Трелювання лісу гірськими річками та потоками, розміщення верхніх складів у руслах та прибережній смузі рибогосподарських водойм:
4.3. Миття автотранспорту в річках, потоках, озерах, ставках, водосховншах та їх прибережних смугах;
4.4. Забруднення рибогосподарських водойм та їх прибережних смуг, промисловими і господарсько-побутовнми стоками та сміттям:
4.5. Використання плав засобів, за винятком суден, що здійснюють патрулювання (рятувальних, державних рибоохоронних та прикордонних органів);
4.6. Проведення інших робіт і діяльності. що спричиняють (можуть спричинити) порушення гідрологічного та гідрохімічного режиму* водойм (проведення сільськогосподарських. лісогосподарських. лісозаготівельних, гідротехнічних та інших робіт, експлуатації та пересування транспортних засобів по руслах водних об'єктів, недотримання режимів роботи гідротехнічних споруд на МГЕС та водогосподарських системах).
5. У взаємодії (за їх згодою) з органами місцевого самоврядування, підрозділами УМВС України у Закарпатській області, департаментом екології та природних ресурсів, державною екологічною інспекцією в області, обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Басейновим управлінням водних ресурсів річки Тиса, адміністраціями територій та об'єктів природно-заповідного фонду, державною прикордонною службою України (на прикордонних річках), іншими зацікавленими підприємствами, установами і організаціями здійснювати заходи в частині проведення спільних рибоохоронних рейдів, перевірок з питань охорони нересту риби, інших водних біоресурсів та середовища їх перебування.
6. Начальнику відділу- охорони водних біоресурсів. в.о. завідувачу сектору іхтіології та регулювання рибальства, завідувачу сектору оперативної роботи довести цей наказ до відома органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування області, департаменту екології та природних ресурсів, державної екологічної інспекції. Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, адміністрацій об'єктів прнродно-заповідного фонду Закарпатської області, інших зацікавлених підприємств, установ та організацій Закарпатської області усіх форм власності.
7. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів (Шарой Т.Т.) забезпечити:
7.1. Доведення вимог даного наказу, за участі інспекторів Управління, до
відома районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, державної екологічної шспекцїї. Берегівського. Виноградівського. Мукачівського Тячівського. Ужгородського МУВГ. адміністрацій об'єктів природно-заповідного фонду, інших зацікавлених підприємств, установ та організацій усіх форм власності та провести відповідну роз'яснювальну роботу щодо охорони нересту риби та інших водних біоресурсів:
7.2. Контроль по дотриманню вимог чинного законодавства щодо забезпечення проходу мігруючої риби до нерестовнш через гідротехнічні споруди, які збудовані на рибогосподарських водоймах:
7.3. Інформування населення, через засоби масової інформації, про зміст наказу та вимоги чинного законодавства щодо охорони нересту риби та інших водних бюресурсів:
7.4. Щоденний аналіз стану здійснення рибоохоронної роботи та щотижневе інформування Управління про проведену роботу.
7.5. Невідкладне інформування, у випадку виявлення грубих порушень, які потребують необхідності оперативного втручання.
8. Залучити до організації рибоохоронної роботи сектор іхтіології та регулювання рибальства Управління, якому:
8.1. Забезпечити збір необхідної іхтіологічної інформації щодо нересту риби та розмноження інших водних бюресурсів. шляхів міграції, стану нерестилищ та інших ділянок водойм - середовища її перебування.
8.2. Інформацію про хід нересту, станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця надсилати до Державного агентства рибного господарства України.
9. Заступнику начальника Управління, завідувачу сектору оперативної роботи, завідувачу сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом здійснити перевірки стану організації та ефективності рибоохоронної роботи під час весняної заборони лову риби.
10. Інспекторському складу, посадовим особам сектору іхтіології та регулювання рибальства звернути особливу увагу:
10.1. На забезпечення збереження середовища перебування, шляхів міграції, нагулу та нерестилищ риб і інших водних бюресурсів;
10.2. На попередження та недопущення спроб трелювання та вивезення лісової продукті гірськими річками та потоками, розміщення і складування лісової продукції в межах прибережних смуг;
10.3. На дотримання вимог природоохоронного законодавства під час здійснення гідротехнічних робіт на об'єктах Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Тиса у Закарпатській області на 2013 - 2021 роки , затверджену рішенням п'ятнадцятої сесїї VI скликання від 27.12.2013 р. № 847, які будуть виконуватися в період весняного нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів;
10.4. На широке залучення громадських організацій та громадських інспекторів рибоохорони в питаннях виявлення та протидії засміченню і захаращенню русел річок, прибережних смуг відходами виробництва (тирса, лісова продукція, будівельні матеріали, стоки і т.п.). побутовими відходами.
11. Ознайомити з даним наказом особовий склад Управління під підпис.
 
ukr-turizmДата: Четверг, 27.03.2014, 19:31 | Сообщение # 32
Группа: Удаленные

Запрет на рыбалку в Черкасской области
Рыбалка запрещена

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ЧЕРКАСИРИБООХОРОНА)НАКАЗ

«18» березня 2014 року м. Черкаси № 24Про встановлення весняно-літньої
заборони на лов риби, інших водних
біоресурсів у рибогосподарських водоймах
Черкаської області у 2014 роціВідповідно до статті 38 Закону України «Про тваринний світ», статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», пунктів 3.14, 3.15, 4.4, 4.5, 5.3 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, пунктів 8.1, 8.2, 8.3, 9.13.4, 11 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33, з метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах у межах Черкаської області в 2014 році,НАКАЗУЮ:Встановити терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2014 році на водоймах в межах Черкаської області:
на Кременчуцькому водосховищі – з 01 квітня до 10 червня;

на Канівському водосховищі – з 01 квітня до 10 червня;

в корінних водах – з 01 квітня до 21 травня;

в придаткових – з 01 квітня до 30 червня.

Оголосити нерестовищами ділянки Канівського та Кременчуцького водосховищ в межах Черкаської області згідно з додатком 1.
Заборонити в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах Черкаської області.
На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонити пересування всiх плавучих засобiв, крiм суден спецiально уповноважених органiв, якi здiйснюють охорону водних біоресурсiв.
Встановити терміни заборони на лов (добування) раків у водоймах, в межах Черкаської області в 2014 році з 1 квітня по 30 червня і з 25 серпня по 30 вересня.
Дозволити любительський лов водних біоресурсів на період весняно-літньої заборони з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком i спiнiнгом з берега на ділянках згідно з додатком 2.
Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Богуну О.В. забезпечити:
7.1. Належний контроль за охороною риби та інших водних біоресурсів в період нересту із залученням представників громадськості.

7.2. Належний контроль за зберіганням користувачами водних біоресурсів неопломбованих працівниками Черкасирибоохорони знарядь лову, застосування яких у даний період заборонено.

В.о. начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства Олексійчук А.О. спільно з науково-дослідними установами та рибогосподарськими підприємствами забезпечити спостереження за ходом нересту риби.
Завідувачу Сектором транспорту, флоту та матеріально-технічного забезпечення Єжелому В.М. забезпечити перевірку наявної матеріально-технічної бази (автомобільного та водного транспорту), провести перевірку засобів рятування та обладнання плавзасобів.
Головному спеціалісту з охорони праці Федько Р.А. провести відповідні інструктажі з охорони праці.
Головному спеціалісту відділу іхтіології та регулювання рибальства Вороні В.В. розмістити на сайті наказ про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в межах Черкаської області.
Першому заступнику начальника Миронінку А.І. забезпечити доведення через засоби масової інформації до населення та зацікавлених підприємств, установ та організацій, а також Черкаську обласну державну адміністрацію про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в межах Черкаської області.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник Д.Ю.Дядик

Додаток 2

до наказу Черкасирибоохорони

«___» ________20___року №__
ПЕРЕЛІК

ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби в період весняно-літньої заборони 2014 року


на Кременчуцькому водосховищі

Черкаська область
м. Канів, Канівський район
- дренажний канал в районі дрібнооптової бази, від літнього танцмайданчика вниз за течією до пристані «Тарасова Гора»;
- від нижньої межі о. «Заповідник» до пристані «Пекарі»;

- від риббригади с. Келеберда до пристані «Прохорівка»;

м. Черкаси, Черкаський район

- від риббригади с. Сокирне вгору за течією до початку територій баз відпочинку;

- від Тубільської пристані до початку рибдільниці СФГ »Осіпов і Ко»;

- дренажний канал мікрорайону «Дахнівка» по всій його довжині, за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції;

- від Дахнівського човнового причалу до верхньої межі річкового порту, за винятком охоронної зони залізничного мосту;

- від нижньої межі річкового порту до кінця території дачного кооперативу «Дніпро» (с.Ч.Слобода) за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції ВАТ «Азот»;

- р-н с. Сагунівка (від риббригади ТОВ «Прелесть» вниз за течією вздовж берегової лінії до риббригади ТОВ «СаПтрін-2005»).

Чигиринський район

- від нижньої межі риббригади с. Боровиця до будівельного майданчика Чигиринської ПГС с. Вітово, за винятком режимних 500-метрових зон насосних станцій та риб дільниць.

Золотоніський район

- від автомобільного мосту на с. Матвіївка по р. Супой вниз за течією до лісового масиву;

- від Коробівської бази УТМР до першої бази відпочинку с. Коробівка;

- від початку заплави з боку р. Дніпро до 500-м зони насосної станції с. Чехівка;

- від урочища «Млин» с. Коробівка вздовж берега Комарівських дач.

Чорнобаївський район

- дренажний канал від с. Чапаєвка по всій довжині за винятком режимної 500 метрової зони Чехівської насосної станції;

- в районі села Придніпровське від узвозу «Камінний» до гори «Острюха».

- від риббригади СТОВ «Дніпро» вниз по течії до риббригади ПСРП «Рибартіль» с. Тимченки межах дамби насосної станції з боку водоймища);

- від 500-метрової зони Вереміївської насосної станції вниз за течією до межі Сулинського заказника.

Корсунь-Шевченківський район

- на річці Рось від 500-метрової зони верхнього б’єфу Корсунь- Шевченківської ГЕС до 500 -метрової зони нижнього б’єфу Стеблівської ГЕС.

на Канівському водосховищі

- по правій стороні Канівського водосховища від с. Трахтемирів до забороненої зони Канівської ГЕС.

Заступник начальника відділу

охорони водних біоресурсів О.В. Березенко

Додаток 1

до наказу Черкасирибоохорони

«___» ________20___року №__ПЕРЕЛІК
ділянок на Кременчуцькому водосховищі на території Черкаської області, які являються нерестовищами риби.
ВЕРХНЯ ЧАСТИНА ВОДОСХОВИЩА


1. Мілководдя в нижньому б’єфі Канівської ГЕС;
2. Мілководдя острова «Просеред»;
Заплави нижньої частини річки Рось;
Заплави острова «Плавучий»;
Мілководдя в районі с.Сушки – с. Дмитрівка
Озеро «Осове» з заплавами;
Урочища «Глусець», «Станове», «Жовте», «Гадючка» та гирло річки Вільшанка;
Остров Марченка з заплавами;
Мілководдя в районі с. Дмитрівка – с. Домантове;
Остров Аврумів з заплавами;
Мілководдя в районі с. Коробівка;
Мілководдя в районі с. Сокирне – м. Черкаси (м-н «Дахнівка»);
Мілководдя в районі с. Кедина Гора – с. Чапаєвка.
СЕРЕДНЯ ЧАСТИНА ВОДОСХОВИЩА
Затока в районі с. Чапаєвка між брегом та а/д «Черкаси-Чапаєвка»;
Остров «Мурашки»;
Урочище «Качатник»;
Урочища «Шовковички», «Леськівська канава»;
Урочища «Грицькова балка», «Фокина канава», «Бадовського»;
Урочища «Копійки», «Буші», «Очеретяне», канал ГНС с. Худяки;
Остров «Вереміївський»;
Острови «Жовнінські».
 
ukr-turizmДата: Пятница, 28.03.2014, 15:15 | Сообщение # 33
Группа: Удаленные

Запрет на рыбалку в Крыму 2014
Запрет на ловлю рыбы в Крыму 2014
Запрет на вылов рыбы в Крыму 2014

ВОСТОЧНО-ЧЕРНОМОРСКОЕ БАССЕЙНОВОЕ УПРАВЛЕНИЕ ОХРАНЫ, ИСПОЛЬЗОВАНИЯ И ВОСПРОИЗВОДСТВА ВОДНЫХ БИОРЕСУРСОВ И РЕГУЛИРОВАНИЯ РЫБОЛОВСТВА

ПРИКАЗ

« 26 » марта 2014 г. г. Севастополь № 31-ОД

О введении весенне-летнего
запрета на лов рыбы и других
водных биоресурсов

На основании ст. 38 Закона Украины «О животном мире», ст. 9, 10 Закона Украины «Про рыбное хозяйство, промышленное рыболовство и охрану водных биоресурсов», п. 4.4., 4.5., 4.14.1. Правил любительского и спортивного рыболовства, утверждённых приказом Государственного комитета рыбного хозяйства Украины от 15.02.1999 г. № 19 и зарегистрированных в Министерстве юстиции Украины 28.04.1999 г. под № 269/3562, п. 11.5. Правил промышленного рыболовства в бассейне Чёрного моря, утверждённых приказом Государственного комитета рыбного хозяйства Украины от 08.12.1998 г. № 164, зарегистрированных в Министерстве юстиции Украины от 09 марта 1999 г. под № 147/3440,

ПРИКАЗЫВАЮ:

1. Ввести запрет на промышленный, любительский и спортивный лов водных биоресурсов в период нереста рыбы и воспроизводства других водных биоресурсов во внутренних водных объектах АР Крым и г. Севастополь с 1 апреля по 31 мая 2014 года, за исключением водоёмов и участков указанных в пункте 3 данного приказа.
2. Ввести запрет на промышленный и любительский лов раков во внутренних водных объектах АР Крым и г. Севастополь в период линьки и вынашивания икры с 1 апреля по 15 июля 2014 года.
3. Разрешается любительский лов рыбы в нерестовый запретный период одной поплавочной или донной удочкой с одним крючком и спинингом с берега на следующих участках:
- Канал, который выходит из озера Чурбаш, от устья до Камыш-Бурунской косы (с. Приозёрное, Ленинский район);
- Гидропруд (в районе города Феодосия);
- Песчаная балка (в районе города Феодосия);
- Северо-Крымский канал, в его ответвлениях, мелиоративных каналах оросительных систем (Кировский, Ленинский, Красноперекопский, Первомайский, Раздольненский, Джанкойский, Советский, Нижнегорский, Красногвардейский, Сакский, Черноморский районы, г. Армянск);
- пруд «Любимовский» (Нахимовский район, г. Севастополь, около с. Любимовка);
- Петропавловский пруд (с. Петропавловка, Симферопольский район);
- пруд Коже-обувного объединения (западная сторона г. Симферополя);
- водохранилище «Гасфортовское» (Балаклавский район, г. Севастополь );
- озеро Сасык-Сиваш в Багайском заливе по трассе Евпатория-Раздольное, правее от моста на расстоянии 1 км;
- ответвлённая часть озера Сасык-Сиваш (Караимский лиман) по трассе Евпатория-Симферополь правее, Сакский район.

4. В период запрета на нерест запрещается проводить в рыбохозяйственных водоёмах и в прибрежных защитных полосах строительные, дноуглубительные, взрывные, буровые, сейсмологические работы, добычу песка и гравия.
5. Начальникам териториальных отделов Восточно-Черноморской рыбоохраны:
5.1. Разработать и обеспечить осуществление совместных с госадминистрациями, органами МВД, подразделениями других заинтересованных центральных органов исполнительной власти (по согласованию) мероприятий о проведении два-, тримесячника по охране водных биоресурсов.
Копии разработанных планов рыбоохранных мероприятий предоставить в управление Восточно-Черноморской рыбоохраны до 7 апреля 2014 г.
5.2. Довести до сведения районные госадминистрации и сообщить через прессу, радио, телевидение населению и заинтересованным предприятиям, учреждениям, организациям о введении сроков весенне-летнего запрета на лов водных биоресурсов во внутренних водных объектах АР Крым, г. Севастополь и проведения два-, тримесечника по их охране.
5.3. Организовать систематическое наблюдений за ходом нереста водных биоресурсов и до 30 числа каждого месяца предоставлять в управление информацию о ходе нереста с отображением гидрологических показателей (уровня и температуры воды), погодных условий, сроков начала, пиков и окончания нереста по каждому виду водных биоресурсов.
6. Ведущему специалисту отдела ихтиологии и регулирования рыболовства Новиковой А.В. довести данный приказ до ведома заинтересованных лиц Восточно-Черноморской рыбоохраны.
7. Контроль за выполнением данного приказа возложить на заместителей начальника управления и начальников териториальных отделов.

Начальник управления И.Г. Сокол
 
AdminДата: Суббота, 11.04.2015, 08:56 | Сообщение # 34
Группа: Удаленные

в 2015 году запрет в этой теме форума
 
Рыбалка » форум о рыбалке » Рыбалка » Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году (запрет на вылов рыбы в Украине 2014)
Страница 3 из 3«123
Поиск:

Запрет на рыбалку в Украине в 2014 году - Страница 3 - Рыбалка - 21.08.2017
Форумы про рыбалку. Рыбалка в Украине.

ukr-Turizm Яндекс.Метрика
Рыбалка в Украине, форум о рыбалке.
>