Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области - РыбалкаЧетверг, 02.02.2023, 19:14

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области - Рыбалка | Регистрация | Вход
форум о рыбалке
[ Новые сообщения · Участники · Форум Рыбалка · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Рыбалка » форум о рыбалке » рыбалка в Черкасской области » Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области (Запрет на рыбалку в Черкасской области)
Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области
ukr-turizmДата: Четверг, 29.03.2012, 16:28 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

НАКАЗ № 34
“ 28 ” березня 2012 р. м. Черкаси
Про встановлення весняно-літньої заборони на лов
риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських
водних об’єктах, підконтрольних Головного управлінню
Держрибоохорони у Черкаській області у 2012 році.


З метою посилення охорони та відтворення рибних запасів під час нересту риби на Кременчуцькому та Канівському водосховищах та інших водних об’єктах в адміністративних межах Черкаської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.09.96 р. № 1192 «Про затвердження тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», згідно п. п. 8.1, 8.2, 8.3, 11.1.3, 11.2.1 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України 18.03.99 р. № 33 зареєстрованих в Мін’юсті України 25.05.99 р. , № 326/3619, на виконання

наказу № 150 від 28.03.2012 року “Про заходи щодо встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України в 2012 році”, затвердженого Держрибагенством України, керуючись ст. ст. 19,20 Закону України « Про охорону навколишнього природного середовища» та згідно п. п. 4.4, 4.14.3 « Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених Наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.99 за № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.99 за №269/3562.

НАКАЗУЮ:

1.Заборонити промислове (за винятком науково-дослідного, меліоративного та науково – промислового, які проводяться за спеціальними дозволами та вилову тюльки-верховодки дрібновічковими ятерями під контролем органів рибоохорони) та обмежити любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку з нерестом риби на водних об’єктах у такі строки:
- на Кременчуцькому та Канівському водосховищах в адміністративних межах Черкаської області з 01 квітня 2012р. до 09 червня 2012р. включно;

- у всіх інших річках (ставках): в корінних водах з 01 квітня 2012р. до 20 травня 2012р. включно, в придаткових з 01 квітня 2012р. до 29 червня 2012р. включно.

1.Начальникам рибоохоронних дільниць не пізніше 31.03.2012 року до сутінок забезпечити дієвий контроль по виїмці промислових знарядь лову користувачами для подальшого зберігання відповідно до вимог п. 9.13.4 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України».
2.Першому заступнику начальника Головного управління держрибоохорони у Черкаській області Миронінку А.І., в термін до 25.03.2011р. , розробити та подати на затвердження спільні заходи по охороні запасів риби і інших водних живих ресурсів з держінспекцією екоресурсів, УМВС, прокуратурою, а також спільно з Черкаською обладміністрацією підготувати розпорядження щодо проведення двомісячника з охорони водних живих ресурсів.
3. В термін до 03.04. 2011 року комісійно, в присутності дільничних інспекторів Головного управління держрибоохорони у Черкаській області, провести опломбування наявних плавзасобів; акти опломбування, засвідчені членами комісій, надати до Головного управління держрибоохорони у Черкаській області в термін до 06.04.2011року.
4. Протягом двомісячника з охорони водних живих ресурсів інспекторському складу спільно із працівниками міліції, прокуратури, державної річкової інспекції з безпеки судноплавства, представниками громадськості (за згодою) проводити спільні рейди з метою здійснення перевірок щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на водоймах та виявлення фактів незаконного придбання і реалізації риби на ринках Черкаської області.
5.Враховуючи інтереси рибалок-любителів, дозволити на період двомісячника з охорони водних живих ресурсів спортивний і любительський лов риби вудкою з одним гачком та спінінгом з блешнею з берега протягом світлового дня:
– на Кременчуцькому водосховищі – в спеціально відведених місцях

( додаток до наказу);

– на інших водоймах Черкаської області – в межах населених

пунктів;

1.Заборонити на час дії двомісячника з охорони водних живих ресурсів рух всіх видів плавзасобів за винятком плавзасобів спеціального уповноважених органів, які здійснюють контроль за охороною водних живих ресурсів.
2.Заступнику начальника Головного управління держрибоохорони у Черкаській області Тімон А.М., старшим рибоохоронних дільниць проінформувати відповідні обласні держадміністрації та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення термінів весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів.
3. Першому заступнику начальника Головного управління держрибоохорони у Черкаській області Миронінку А.І. посилити контроль за проведенням науково – дослідних, меліоративних та науково-промислових ловів, які проводяться на підконтрольних Головному управлінню держрибоохорони у Черкаській області водних об’єктах за спеціальними дозволами у нерестовий період.
Даний наказ довести до відому особового складу працівників Головного управління держрибоохорони у Черкаській області, провідному спеціалісту Крайняк М.Ю.

Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

В.о. начальника – голова комісії по припиненню

юридичної особи Держрибоохорона

у Черкаській області Я.А. Стороженко

Додаток до наказу Головного управління
держрибоохорони у Черкаській області
№ 34 від 28.03.12р.
ПЕРЕЛІК
ділянок на Кременчуцькому водосховищі, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час проведення двомісячника з охорони риби в період нересту 2012 року
Черкаська областьм. Канів, Канівський район
- дренажний канал в районі дрібнооптової бази, від літнього танцмайданчика вниз за течією до пристані «Тарасова Гора»
- від нижньої межі о. «Заповідник» до пристані «Пекарі»

- від риббригади с. Келеберда до пристані «Прохорівка»

- по правій стороні Канівського водосховища від с. Трахтемирів до забороненої зони Канівської ГЕС.

м. Черкаси, Черкаський район

- від риббригади с. Сокирне вгору за течією до початку територій баз відпочинку

- від Тубільської пристані до початку рибдільниці СФГ »Осіпов і Ко».

- дренажний канал мікрорайону «Дахнівка» по всій його довжині, за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції

- від Дахнівського човнового причалу до верхньої межі річкового порту, за винятком охоронної зони залізничного мосту

- від нижньої межі річкового порту до кінця території дачного кооперативу «Дніпро» (с.Ч.Слобода) за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції ВАТ «Азот»

- р-н с. Сагунівка (від риб бригади ТОВ «Прелесть» вниз за течією вздовж берегової лінії до риббригади ТОВ“СаПтрін-2005”.

Чигиринський район

- від нижньої межі риббригади с. Боровиця до будівельного майданчика Чигиринської ПГС с. Вітово, за винятком режимних 500-метрових зон насосних станцій та риб дільниць.

Золотоніський район

- від автомобільного мосту на с. Матвіївка по р. Супой вниз за течією до лісового масиву

- від Коробівської бази УТМР до першої бази відпочинку с. Коробівка

- від входу в заплаву з боку р. Дніпро до 500-м зони насосної станції с. Чехівка

Чорнобаївський район

- дренажний канал від с. Чапаєвка по всій довжині за винятком режимної 500- метрової зони Чехівської насосної станції

- від риббригади СТОВ «Дніпро» вниз по течії до риббригади ПСРП «Рибартіль» с. Тимченки межах дамби насосної станції з боку водоймища)

- від 500-метрової зони Вереміївської насосної станції вниз за течією до межі Сулинського заказника

Корсунь-Шевченківський район

- на р. Рось від 500-метрової зони верхнього б’єфу Корсунь- Шевченківської ГЕС до 500 -метрової зони нижнього б”єфу Стеблівської. ГЕС

Примітка: вилов риби дозволяється лише з берега протягом світлового дня поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом з блешнею. Добова норма вилову риби на одного рибалку – не більше3 кг.
 
ГостьДата: Воскресенье, 06.05.2012, 16:48 | Сообщение # 2
Группа: Гости

нам рыбакам любителям разрешают ловить одной удочкой с одним крючком а сагунивской рыбинспекции с электроудочками и пособничество браконьерам с сетями так где справедливость
 
ukr-turizmДата: Суббота, 12.05.2012, 17:59 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные

плохо,что так
 
ukr-turizmДата: Пятница, 27.03.2015, 20:23 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные

Продолжение темы здесь
 
Рыбалка » форум о рыбалке » рыбалка в Черкасской области » Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области (Запрет на рыбалку в Черкасской области)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Весенне летний запрет 2012 в Черкасской области - Рыбалка - 02.02.2023
Форумы про рыбалку. Рыбалка в Украине.

ukr-Turizm Яндекс.Метрика
Рыбалка в Украине, форум о рыбалке.
>