Запрет на рыбалку в Сумской области - РыбалкаПонедельник, 11.12.2017, 11:07

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Запрет на рыбалку в Сумской области - Рыбалка | Регистрация | Вход
форум о рыбалке
[ Новые сообщения · Участники · Форум Рыбалка · Поиск · RSS ]

Страница 1 из 11
Рыбалка » форум о рыбалке » Черниговская, Сумская рыбалка » Запрет на рыбалку в Сумской области (Запрет на ловлю рыбы Сумы)
Запрет на рыбалку в Сумской области
ukr-turizmДата: Понедельник, 24.03.2014, 07:12 | Сообщение # 1
Группа: Удаленные

Запрет 2014 Суммы

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

18 березня 2014 року м.Суми № 36

Про встановлення весняно-літньої

заборони на лов риби, інших водних

біоресурсів у рибогосподарських

водних об’єктах підконтрольних

Управлінню охорони, використання

і відтворення водних біоресурсів

та регулювання рибальства

в Сумській області в 2014 році

На підставі ст.10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»,постанови КМ України «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства» від 18.07.1998 р., згідно з пунктом 8.1. “Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 25.05.2007 р. № 91, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.06.2007 р. за № 569/13836, та пунктів 3.14., 4.4., 4.5., 4.14.3., “Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562,-

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами ) з 01 квітня по 20 травня 2014року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2014 року включно;

- в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2014 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2014 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту, за винятком місць нересту риби.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на 1-е та 15-е числа кожного місяця, подавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М.І.

Начальник О.В.Влезько
 
ukr-turizmДата: Четверг, 26.03.2015, 12:36 | Сообщение # 2
Группа: Удаленные

Запрет в 2015 году в Сумской обл
 
ukr-turizmДата: Четверг, 26.03.2015, 12:39 | Сообщение # 3
Группа: Удаленные

Запрет в Харьковской области

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(ХАРКІВРИБООХОРОНА)НАКАЗ


12 березня 2015 р. м. Харків № 16Про встановлення весняно-літньої заборони

на лов риби, інших водних біоресурсів у

рибогосподарських водних об’єктах

Харківської області у 2015 році


Відповідно до Закону України «Про тваринний світ», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», згідно з пп. 8.1, 8.2, 8.3, 11.1.9, 11.2.1 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.1999р. № 33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за № 326/3619, пп. 3.14, 4.4, 4.5, 4.14.3, 5.3 Правил любительського та спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999р. № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 28.04.1999 року № 269/3562, на підставі Положення про управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області

НАКАЗУЮ:

Визначити наступні строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області:
— з 1 квітня до 10 червня 2015 року на водосховищах (любительський лов з 1 квітня по 10 червня 2015 року);
— з 1 квітня до 21 травня 2015 року на річках, в корінних водах (любительський лов з 1 квітня по 20 травня 2015 року);
— з 1 квітня до 30 червня 2015 року в придаткових водах річок (любительський лов з 1 квітня по 30 червня 2015 року);
Заборонити лов раків у водоймах Харківської області в нерестовий період, під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 30 червня 2015 року і у період з 20 серпня по 30 вересня 2015 року, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.
Забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.
В нерестовий заборонений період любительське рибальство на водоймах області дозволяється на спеціально визначених ділянках водосховищ та річок з їх придатковою системою водойм (додаток 2), однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.
Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, проводити забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. На ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами (додаток 1) в період нересту заборонити пересування всіх плавучих засобів, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
Інспекторам та спеціалістам управління:
— проконтролювати припинення вилову риби користувачами водних біоресурсів на водних об’єктах Харківської області та зняття ними усіх знарядь лову з промислу до заходу сонця 31 березня 2015 року;
— довести до відома районних державних адміністрацій та оповістити через засоби масової інформації населення, зацікавлені підприємства, установи та організації підконтрольних районів про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів;
— надсилати до управління інформацію про проходження нересту станом на 25 числа кожного місяця в період заборони.
Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління

В. Резник
Додаток 1
до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Харківській області
від “ 12 ” березня 2015 р. № 16


ПЕРЕЛІК
основних нерестовищ на рибогосподарських водних об’єктах
Харківської області.

Річка Сіверський Донець з притоками.

Ділянка р. Сіверський Донець від Печенізької греблі до с. Леб’яже.
Адміністративно-територіальне розташування – Печенізький район.
Рибогосподарське значення – на площі близько 8 га розташоване одне з основних нерестовищ ляща, судака, сазана.
Ділянка р. Сіверський Донець від с. Кицівка до с. Башкирівка.
Адміністративно-територіальне розташування – Печенізький та Чугуївський райони.
Рибогосподарське значення – на площі 5 га розташоване одне з основних нерестовищ ляща, плоскирки.
Ділянка р. Сіверський Донець від мосту автомобільної траси Харків –Ростов до с. Фігурівка.
Адміністративно-територіальне розташування – Чугуївський район.
Рибогосподарське значення – на площі 5 га розташоване одне з основних нерестовищ сазана, ляща.
Ділянка р. Сіверський Донець від гирла р. Уди до греблі ТЕЦ-2 “Есхар”.
Адміністративно-територіальне розташування – Чугуївський район.
Рибогосподарське значення – на площі 3 га розташоване нерестовище судака, окуня.
Ділянка річки Сіверський Донець від радіофізичної обсерваторії (правий берег) та Задонецького лісництва (лівий берег) пляжу колишньої бази Харківського турбінного заводу.
Адміністративно–територіальне розташування – Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
.Основне нерестилище судака, ляща, плоскирки, лина.
.6. Затока та система заплавних озер «Косач» від мосту в с. Коропове вверх по течії р. Сіверський Донець до озера «Біле» вздовж автошляху Задінецьке — Коропове.
Адміністративно–територіальне розташування – Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище ляща, сома, щуки, судака, в’язя, синця, головня, лина на площі 18 га.
.
Заплавне озеро «Снитьково» 4 кілометри вверх по течії річки Сіверський Донець від мосту в с. Коропове.
Адміністративно–територіальне розташування – Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище ляща, плоскирки, лина на площі 3 га.
Система мілководь та рукавів р. Сіверський Донець від місця впадіння річки Гомольші (правий берег) до околиць села Черкаський Бишкин (лівий берег).
Адміністративно–територіальне розташування – Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище судака, ляща, плоскирки, лина, на площі 11 га.
Ділянка р. Сіверський Донець від с. Гомольша до с. Нижній Бишкин.
Адміністративно-територіальне розташування – Зміївський район.
Рибогосподарське значення – на площі 8 га розташоване одне з основних нерестовищ судака
Заплавне озеро «Біле» (правий берег) біля місця впадіння річки Гомольша в р. Сіверський Донець.
Адміністративно–територіальне розташування – Зміївський район, територія Національного природного парку «Гомільшанські ліси».
Основне нерестовище судака, ляща, плоскирки, лина.
Ділянка р. Сіверський Донець в двох кілометрах вище і нижче с. Червоний Донець.
Адміністративно-територіальне розташування – Балаклійський район.
Рибогосподарське значення – на площі 15 га розташовані нерестовища судака, ляща.
Навкологирловий простір і гирло р. Берека (правої притоки р. Сів. Донець) в районі с. Петрівське.
Адміністративно-територіальне розташування – Балаклійський та Барвінківський райони.
Довжина – 3 кілометри.
Рибогосподарське значення – на площі 6 га розташоване одне із основних нерестовищ ляща, судака, сазана.
Річка Оскіл (ліва притока р. Сів. Донець) від гирла до греблі Червонооскільської ГЕС.
Адміністративно-територіальне розташування – Ізюмський район.
Рибогосподарське значення – нерестовища і місце нагулу молоді і статевозрілих риб (лящ, судак, щука, білизна, плоскирка та інші).
Ділянка р. Сіверський Донець від с. Студенок до с. Кам’янка.
Адміністративно-територіальне розташування – Ізюмський район.

Рибогосподарське значення – нерестовища і місце нагулу молоді і статевозрілих риб (лящ, судак, щука, білизна, плоскирка та інші).
Усі інші мілководні ділянки річки вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).Печенізьке водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування – Вовчанський та Печенізький райони.

Система мілководь і островів у верхівї водосховища від с. Стариця до с. Петрівське – по лівому березі.
Адміністративно-територіальне розташування – Вовчанський район.
Площа – 380 га.
Рибогосподарське значення – одне із найбільш цінних нерестовищ промислових видів риб (судака, ляща, щуки, плітки та інші), місце нагулу їх молоді.
Ділянка правого берегу від «Рубіжанського мосту» за течією до бази відпочинку «Дружба».
Адміністративно–територіальне розташування — Вовчанський район.
Цінне нерестовище судака, ляща, щуки, сазана, плітки
Затока бази відпочинку ім. Соіча.
Адміністративно-територіальне розташування – Вовчанський район.
Площа – 10 га.
Рибогосподарське значення – одне з нерестовищ промислових видів риб.
Хотімлянська затока – на лівому березі водосховища біля с. Хотімля.
Адміністративно–територіальне розташування – Вовчанський район.
Площа – 15 га.
Рибогосподарське значення – цінне нерестовище промислових видів риб, місце нагулу їх молоді.
Система мілководь і островів по правому березі біля с. Хотімля.
Адміністративно–територіальне розташування – Вовчанський район.
Площа – 15 га.
Рибогосподарське значення – цінне нерестовище промислових видів риб, місце нагулу їх молоді.
Кулаківська затока – на лівому березі водосховища від с. Першотравневе до островів.
Адміністративно–територіальне розташування – Вовчанський та Печенізький райони.
Площа – 350 га.
Рибогосподарське значення – одне із нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу і зимівлі їх молоді.
Мартівська затока – на лівому березі водосховища біля с.м.т. Мартове і система мілководь, біля островів вверх за течією на 5 кілометрів.
Адміністративно–територіальне розташування – Печенізький район.
Площа – 250 га.
Рибогосподарське значення – одне із основних нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу, а також зимівлі (гирло затоки) їх молоді.
Артемівська затока – на лівому березі в районі с. Артемівка.
Адміністративно–територіальне розташування – Печенізький район.
Площа – 300 га.
Рибогосподарське значення – одне із нерестовищ промислових видів риб, місце нагулу і зимівлі (гирло затоки) їх молоді.
Усі інші мілководні ділянки водосховища вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Червонооскільське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування – Куп’янський, Борівський та Ізюмський райони.

Прибережні мілководдя у вершині водосховища (правий і лівий берег) від сел. Куп’янськ–Вузлова до Сенківського мосту.
Адміністративно-територіальне розташування – Куп’янський район.
Площа – 1300 га.
Рибогосподарське значення – одне із основних нерестовищ промислових видів риб (лящ, судак, сазан, щука).
Сенківська затока і прилеглі мілководдя.
Адміністративно-територіальне розташування – Куп’янський район, с. Сеньково.
Площа – 240 га.
Рибогосподарське значення – одне із основних нерестовищ промислових видів риб водосховища.
Одноребрівська затока (або Борівська затока) і прилеглі мілководдя в центральній частині водосховища на його лівому березі між с. Новоплатонівка і с.м.т. Борова.
Адміністративно-територіальне розташування – Борівський район.
Площа – 90 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб.
Урочище “Великий острів” – система мілководь на лівому березі в районі с.м.т. Борова.
Адміністративно-територіальне розташування – Борівський район.
Площа – 150 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб.
Система мілководь від селища Підлиман до пірсу Червонооскільського ДВСРП село Піски Радківські.
Адміністративно-територіальне розташування – Борівський район.
Площа – 500 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу молоді промислових видів риб.
Ділянка на лівому березі в низів’ї водосховища біля с. Піски-Радьківські. Система мілководь і група островів.
Адміністративно-територіальне розташування – Борівський район.
Площа – 150 га.
Одне із основних нерестовищ і місце нагулу промислових видів риб.
Усі інші мілководні ділянки водосховища вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).


Краснопавлівське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування – Лозівський та Первомайський райони.

Верхів’я водосховища та усі мілководні ділянки вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Рибогосподарське значення – основні нерестовища ляща, сазана, судака.

Орільське водосховище.
Адміністративно-територіальне розташування – Лозівський район.

Верхів’я водосховища та усі мілководні ділянки вздовж правого та лівого берегів (крім меж наведених у додатку 2).
Рибогосподарське значення – основні місця нересту та нагулу молоді ляща, сазана, судака.
На всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах. Адміністративно-територіальне розташування – Харківська область.

Верхів’я та усі мілководні ділянки (крім меж наведених у додатку 2).
Рибогосподарське значення – місця нересту та нагулу молоді цінних видів риб.Завідувач сектору іхтіології
Харківрибоохорони А.В. Кайдаш


Старший науковий співробітник
НДІ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна А.М. Колесник


ПОГОДЖЕНО:
Директор науково-дослідного інституту біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна, доктор біологічних наук
_________________________ А.І. Божков
Додаток 2
до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Харківській області
від 12 березня 2015 року № 16
ПЕРЕЛІК

ділянок водойм, виділених для спортивного і любительського лову риби у період весняно – літньої заборони.


На Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському, Орільському водосховищах, річці Сіверський Донець з її придатковою системою водойм, а також на всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах області:

— в межах територій баз відпочинку та населених пунктів поза межами основних нерестовищ, наведених у додатку 1.Завідувач сектору іхтіології
Харківрибоохорони Кайдаш А.В

Старший науковий співробітник
НДІ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна Колесник А.М.
 
ukr-turizmДата: Пятница, 27.03.2015, 15:04 | Сообщение # 4
Группа: Удаленные

Запрет в Сумской области приказ

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ
І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З17.03.2015 м. Суми № 23Про встановлення весняно-літньої

заборони на лов водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах

Сумської області у 2015 році

Відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпунктів 8.1,8.2 та 8.3пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 №33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619, підпунктів 3.14пункту 3 та підпунктів 4.4., 4.5., 4.14.3 пункту4 та підпункту 5.3 пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2015року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2015 року включно;

- в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2015 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2015 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет-видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на 1-е число кожного місяця, надавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М.І.Начальник О.В.Влезько
 
voderatorДата: Четверг, 24.03.2016, 07:16 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 40
Статус: Offline
Запрет на ловлю рыбы 2016
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ

І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

17.03. 2016 м.Суми № 21

Про встановлення весняно – літньої

заборони на лов водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах

Сумської області у 2016 році

Відповідно до статтей 9, 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», підпунктів 8.1, 8.2 та 8.3 пункту 8 Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 № 33 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 р. за № 326/3619, підпунктів 3.14 пункту 3 та підпунктів 4.4., 4.5., 4.14.3 пункту 4 та підпункту 5.3 пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3562, з метою охорони та відтворення водних біоресурсів у природних рибогосподарських водних об’єктах області

Н А К А З У Ю :

1. Заборонити промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2016 року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2016 року включно;

- в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня 2016 року включно.

2. Заборонити всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2016 року включно.

3. Оголосити нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області.

4. На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

6. В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

7. Інспекторському складу довести до відома відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та оповістити через засоби масової інформації (пресу, радіо, телебачення, інтернет – видання) населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно – літньої заборони на лов водних біоресурсів. Забезпечити здійснення спільних заходів щодо проведення тримісячника з охорони водних біоресурсів; систематично, вести спостереження за нерестом, і станом на перше число кожного місяця, надавати інформацію до Управління.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління Голдіна М.І.Голова комісії з ліквідації О.В.Влезько
 
Рыбалка » форум о рыбалке » Черниговская, Сумская рыбалка » Запрет на рыбалку в Сумской области (Запрет на ловлю рыбы Сумы)
Страница 1 из 11
Поиск:

Запрет на рыбалку в Сумской области - Рыбалка - 11.12.2017
Форумы про рыбалку. Рыбалка в Украине.

ukr-Turizm Яндекс.Метрика
Рыбалка в Украине, форум о рыбалке.
>