Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012 - РыбалкаЧетверг, 02.02.2023, 20:11

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012 - Рыбалка | Регистрация | Вход
форум о рыбалке
[ Новые сообщения · Участники · Форум Рыбалка · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Рыбалка » форум о рыбалке » Черниговская, Сумская рыбалка » Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012 (запрет на вылов рыбы в Черниговской области 2012 год)
Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012
turizmДата: Четверг, 29.03.2012, 10:14 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 267
Статус: Offline
Запрет на рыбную ловлю 2012 в Черниговской области

Н А К А З

20 березня 2012 року м. Чернігів № 35-о

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах

підконтрольних управлінню в 2012 р.

Відповідно до Закону України Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів, на виконання вимог “Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України № 33 від 18.03.99 р., зареєстрованого у Міністерстві Юстиції України 25.05.99 р. за № 326/3619, та “Правил любительського і спортивного рибальства”, затверджених наказом Держкомрибгоспу України № 19 від 15.02.1999 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 р. за № 269/3562, та з метою охорони природного відтворення водних живих ресурсів

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити будь-яке рибальство та пересування будь - яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів, на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів в підконтрольних рибогосподарських водних об’єктах у такі строки:

- у всіх водосховищах – з 1 квітня до 9 червня, включно;

- р. Дніпро – на ділянці від м. Лоїв до с. Нижні Жари, Республіки Білорусь, р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки – з 1 квітня до 31травня, включно;

- у всіх інших річках в корінних водах – з 1 квітня до 20 травня, включно;

- у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі річок та інших водних об’єктах – з 1 квітня до 29 червня, включно.

2. Заборонити всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню в період виношування ікри, личинок першої і другої линьок з 1 квітня до 10 червня, включно, і з 20 липня до 5 вересня, включно.

3. Нерестовищами оголосити: лівобережна ділянка Київського водосховища до фарватеру (судового ходу) в межах Чернігівської області, р. Дніпро від лівого берега до фарватеру (судового ходу), р. Десна від лівого та правого берега до фарватеру (судового ходу), р. Сож, р. Снов, р. Остер та інші річки, а також придаткові системи водойм, та всі інші рибогосподарські водні об’єкти.

4. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах будівельні, днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію і піщано – ракушкової суміші, інші види гідромеханізованих робіт.

5. Посилити контроль за роботою водозабірних споруд, що здійснюють забір води з рибогосподарських водних об’єктів.

6. Довести до відома обласної держадміністрації та оповістити через пресу, радіо, телебачення населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення термінів заборони.

7. Дозволити любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в місцях згідно додатку № 1 до цього наказу.

8. Держінспекторам проконтролювати зняття з промислу знарядь лову рибодобувних організацій, їх опломбування до початку заборони.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова комісії по припиненню
юридичної особи
Чернігівдержрибоохорона І.М. Сова
 
Рыбалка » форум о рыбалке » Черниговская, Сумская рыбалка » Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012 (запрет на вылов рыбы в Черниговской области 2012 год)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Запрет на рыбалку в Черниговской области в 2012 - Рыбалка - 02.02.2023
Форумы про рыбалку. Рыбалка в Украине.

ukr-Turizm Яндекс.Метрика
Рыбалка в Украине, форум о рыбалке.
>